July 2011

The Troop - New Photos fom Behind the Scene

28. july 2011 at 14:23 | Krist |  Gallery update
Takže Mal (nebo kdo to tam vede) přidala na svůj Facebook nové fotky z natáčení seriálu The Troop. Ta kterou vám sem dávám na ukázku je prostě roztomilá a je moje nejoblíbenější :). Tahle fotka je ze scény kde po sobě holky házej jídlo, ale to üž vám asi došlo :D.
The Troop - Season 2 - Behind the Scene

Gallery update 02

23. july 2011 at 16:48 Gallery update
Není to tak dávno co jsem prohledávala net jestli nenajdu nějakou novinku. Novinku jsem bohužel nenašla, ale starý/nový fotky jo :).
_________________________________________________________
Právě tyto fotky jsou z BTR Wrap party, která se konala 11.června tohoto kluka :).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances - 2011 - BTR wrap party
Pak tu pro vás mám dvě nové osobní fotky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PhotoGallery - Other - Personal Photos
V neposlední řadě jsem také našla spoustu fotek z natáčení Bratz: The Movie.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
A také jsem našla scany z TV Guide :).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans - 2011 - TV Guide

Diary 47

15. july 2011 at 19:03 | Krist |  » Stránka » Hlášení


Zdravíčko :).
To nám ten den hezky začal a pak se hnusně zvrtnul :D. Myslím počasí. Jsem milovníkem zimy a ráno bylo celkem chladno (jupí!) a pak BUM a je zas teplo :-/. A jak vím že bylo ráno chladno, když normálně spim až do dvou odpoledne? To je jednoduchý, musela jsem na kontrolu s rovnátkama :D. Díky bohu se mnou jela kamarádka, takže pohodaaa. Mám na vás otázku :D. Byly jste někdy v tetovacím salónu? Já dneska poprvý a víckrát mě tam ten týpek neuvidí :D. Ne, tetování jsem si udělat nenechala, jen kamarádka si šla koupit piercing. Ten týpek co to tam provozuje je fakt divnej a šel z něj strach :D. No nic :D.
Zítra tu budu možná dopoledne a pak HURÁ na Točník (hrad), kde se koná festival :). S kámoškou se tam fakt těšíme (náš první festival :D). Vemu foťák a když se fotky povedou tak sem třeba i nějaký dám :). Domů se dostanu nějak až kolem jedenáctý nebo dvanáctý a pak sem ještě možná skočím.
No nic, jdu překládat jeden starší (asi měséc?) rozhovor s Mal :).
Tak čao :).

Clevver TV - Photos

15. july 2011 at 18:15 | Krist
V úterý jsem vám sem dala rozhovory (videa) s Malese pro Clevver TV. A dnes tu pro vás mám šest fotek ze studia.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances - 2011 - Clevver TV ??.07.2011

Immoral Prodigy (2012)

14. july 2011 at 17:16 | Krist
http://malese-fan.blog.cz/
Stills // Behind the Scenes // Posters // Trailer
•Režie: Jeremiah Sayys
•Studio: WorldsLastHero Productions
•Role: Meredith
•Žánr: Horror/Thriller
•Rok vydání: 2012

•Popis filmu: Jednoho dne, když si skupinka přátel hrála v parku, si jeden kluk jménem GAVIN DAVIES hrát přestal. Přestal se smát. Přestal mluvit. Přestal být milující, bezstarostné dítě. Brzo poté se začala projevovat nová osobnost...
Nyní o několik let později si skupinka přátel, nyní už dospělých lidí, žije svůj každodenní život. Po brutálním útoku osoby známé jako Lurker, která opustila dívku Meredith v bezvědomí a její přátele mrtvé, Zachary (jeden z přátel ze skupinky), Meredithin bratranec je tam pro ní a s Meredithiným nejlepším kamarádem doufají že se brz probudí. Zatím Luker začíná pronásledovat a studovat svojí další oběť což je zbytek přátel: Elizabeth, Rydan, Samantha, Sissy a Brandon. Meredit se konečně probouzí z komatu. Zachary a Yacy jsou tam aby jí pomohly se vypořádat s tím co se jí stalo. Maredith, Zachary a Yacy si, ale brzy uvědomí že Luker ještě neskončil a že právě oni jsou posledním kouskem puzzlete.

Vicky, Anna or Bonnie: Which of Jeremy’s Girlfriends Was Your Favorite?

14. july 2011 at 12:24 | Krist wetpaint.com |  » Malese » Ostatní

Na stránce Wetpaint.com byla zveřejněna anketa: Kterou z Jeremyho přítelkyň máte nejradši? V anketě mezi sebou bojují Vicky -sestra Matta, která byla Damonem přeměněna na upíra a posléze probodnuta kolíkem-, Anna - více jak 100 let stará upírka, která přijela do Mystic Falls osvobodit mamku,- a Bonnie - nejlepší kamarádka Eleny a čarodějka z dlouhé linie čarodějů-. Všechny tři Jeremyho milovaly a stále milují.
Kterou z nich máte nejraději vy? Můžete hlasovat ZDE. Zatím vede Anna (také jsem pro ní hlasovala), ale hned za ní je Bonnie. Ještě stále můžete hlasovat.

Kids Against Animal Cruelty

13. july 2011 at 19:46 | Krist |  » Multimedia » Videa
Malese Jow, Devin Fox a Lou Wegner - Kids Against Animal Cruelty (Děti proti týrání zvířat)- šli do zvířecího útulku Devore v San Bernardino v Kalifornii, aby získali pozornost pro vražedný útulek. Stejně jako v mnoha dalších útulcích v USA, tu jsou zvířata utracena, když tam není dost místa a finančních prostředků. Je to taková škoda že jsou opuštěni a případně utraceni. A proto Kids Against Animal prosí obyvatele USA aby si domů odvedli zvířecího společníka.
Myslím si že je od Mal, Devina a Loua opravdu hezké jak se starají.

Malese Jow for ClevverTV

12. july 2011 at 17:59 | Krist |  » Malese » Rozhovory
Trochu opožděně vám sem dávám tři rozhovory Mal pro Clevver TV. Mluví o TVD, Big Time Rush a o The Troop.

New promo photos for The Troop

8. july 2011 at 13:49 | Krist
Byly zveřejněny další tři promo fotky k seriálu The Troop. Mal na nich vypadá opravdu úžasně!!! Strašně se mi líbí jak je oblečená, jak se usmívá a ...prostě se mi tam líbí celá :D.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PhotoGallery - The Troop - Season 2 - PromoShoot

Gallery update

5. july 2011 at 23:02 | Krist
Nedávno jsem projížděla net a našla jsem jednu fotku od Patricka Rogerse.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots - 2010 - PhotoShoot 1.5

Taky se objevily nové fotky z Mystic Love Convention.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances - 2011 - Mystic Love Convention 3.7.2011

Malese také přidala na svůj twitter nové fotky právě z Mystic Love Convention na, kterých je úžasná :).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PhotoGallery - Other - Personal Photos

A v poslední řadě jsem našla fotky z akce, která se konala v roce 2007 a jmenovala se Teen Vogue Fashion Live! Party on the Beach.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Malese on Mystic Love Convention

4. july 2011 at 1:01 | Krist
Source: Twitter.com (na noťasu mám uložený přesný profily- zítra dodám)
Jak jistě víte Malese a další herci z TVD (Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Candice Accola, Michael Trevino) jsou ve Francii na akci Mystic Love Convention. Objevily se první fotky, ale zatím jsou od fanoušků a né moc kvalitní. Až se objeví více fotek, roztřídím to do článků podle dnů, kdy byly foceny.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances - 2011 - Mystic Love Convention

Tyler & Anna : can't breathe easy

2. july 2011 at 14:30 | Krist |  » Multimedia » Videa
Abych řekla pravdu, nikdy by mě nenapadlo dát Annu a Tylera dohromady, ale tohle video mi učarovalo :). Krásná písnička a skvělé sestříhané :). Doporučuji skouknout :).

Malese's interview with TWIST

1. july 2011 at 15:02 | Krist |  » Malese » Rozhovory
TWIST udělal rozhovor po telefonu s herečkou Malese Jow, kterou můžete znát ze seriálu The Vampire Diaries, Hannah Montana, Big Time Rush, ale teď můžete tuto mladou a talentovanou herečku vidět v roli Cadence Nash v seriálu The Troop. Přečtěte si co Malese povídá o své postavě a proč se máte koukat na The Troop.

TWIST: Řekněte nám něco o své postavě v The Troop.
Malese: Moje postava se jmenuje Cadence Nash a je spojována s druhou řadou The Troop. Objeví se na motorce a zbytek už je historie. Je jedním slovem - podrážděná.
TWIST: Můžete se vůbec spojovat s vaší postavou?
Malese: Není to tak, že bych se s ní mohla spojovat, ale hodně jsem se od ní naučila. Má sebejistotu jít, když vejde do místnosti a strhne na sebe pozornost, takže si myslím, že je to něco z čeho bychom se mohli všichni poučit.
TWIST: Jaký je pocit, být novou holkou na place?
Malese: Bylo to trochu nervy drásající! Ale obsazení a posádka mě přivítali s otevřenou náručí a bylo tam tolik změn v nastavení a dějové linii že to bylo jako úplně nová show, takže všichni byly nadšení a šli do toho a byla to fantastická zkušenost.
TWIST: Zítra má The Troop premiéru, jaké jsou vaše tři hlavní důvody naladit si tuto show?
Malese: Je tam spousta akce. Máme monstra, některá opravdu cool, hrůzostrašné příšery, se kterými je zábavné pracovat. A také máme románek.