May 2011

Fanclub Malese Jow

24. may 2011 at 21:38 | Krist

Máš ráda herečku a zpěvačku Malese Jow? V tom případě máš možnost, přidat se do jejího fanclubu. Stačí, když vyplníš následující otázky a dáš si na blog ikonku, která je na konci článku :).
•Jméno/přezdívku
•blog (pokud máš)


Dotek temnoty // 1. Sen

21. may 2011 at 21:44 | Krist
,,Je tu někdo?" křičím, jak nejvíc to jde, ale nikdo mi neodpovídá. Zase se otáčím zpátky a tam stojí velký, černý pes s vyceněnýma zubama. Vrhá se na mě, ale než na mě stihne zaútočit tak slyším, jak na mě někdo z dálky křičí a třese se mnou.
,,Slyšíš? Vstávej, vždyť přijdeš pozdě do školy," mluví na mě nějaká ženská. Aha už jí poznávám, vždyť to je máma.
,,Vždyť už jsem vzhůru," odpovídám a snažím se vzpamatovat. Co ten sem měl znamenat? Buď že nemám chodit v noci do lesa sama nebo že ten velký pes je učitel dějepisu pan Tanner, a chce mě vyzkoušet a nejspíš to nedopadne dobře.

,,Ahoj Nicol, tak jak byl víkend," huhlám ještě pořád s plnou pusou na kamarádku se kterou jdu do školy. Nicol je štíhlá, vysoká blondýnka s modrýma očima. Všichni kluci po ní šílej.
,,Úplně bezvadnej. Normálně pamatuješ toho kluka z klubu? No tak právě on mě pozval na rande, no není to bezva?"
,,Jasně že je," odpovídám už automaticky s úsměvem na tváři, protože vím o čem bude celej den mluvit.

Malese Jow at 13th Annual Young Hollywood Awards

21. may 2011 at 11:44 | Krist |  » Malese » Novinky
Malese Jow se včera/dnes(??) zúčastnila akce 13th Annual Young Hollywood Awards. Jako vždy Malese vypadala naprosto skvěle. Na chotkách jí můžete vidět i se Savannah Jayde.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New personal photos

18. may 2011 at 14:12 | Krist |  » Malese » Novinky
Přijdu domů ze školy, sednu k pc, mrknu na twitter a co nevidím? Mal přidala dvě nové fotky! Na obouch má nádherný úsměv :).

Malese Jow in Sessun at the Bash Charity Event

18. may 2011 at 12:55 | Krist |  » Malese » Ostatní

Malese Jow se 15.5.2011 zúčastnila akce "The Bash" Charity Event. Mal na sobě měla červené šaty a černé boty na podpadku. Vlasy měla sčesané do vysokého culíku. Z mého pohledu vypadala naprosto úchvatně :).
Pokud chcete můžete hlasovat pro váš názor ohledně tohoto Looku.

Malese Jow at "The Bash" Charity Event 2011 (photos and new video)

17. may 2011 at 21:39 | Krist |  » Malese » Novinky
Zdroj fotografií: malesejowsource.com
V neděli jsem vám sem přidala video z "The Bash 2011". A dnes tu pro vás mám i fotky na, kterých je Mal. Na jedné fotce je i s Chelsea Tavares. V celém článku máte video rozhovor na kterém je ze začátku Kat Graham a pak Malese.
Appearances - 2011 - "The Bash" Charity Event

Dotek temnoty

17. may 2011 at 18:31 | Krist
Anotace:
Příběh se odehrává v součastnosti na střední škole v Atře.16-ti letá Faith je normální studentkou, ale po příjezdu záhadného sexy Alexe se Faith začínají zdát divné sny, začíná mít vidění do budoucnosti, ale i do minulosti a začne projevovat nadpřirozené schopnosti. Faith se se vším svěřuje Nicol, její nejlepší kamarádce a zároveň poloviční upírce, která se jí bude snažit chránit před temnotou, kterou do města přivedl Alex.
Název: Dotek temnoty
Hlavní postavy: Faith, Nicol, Alex
Stav: rozepsaný
Počet kapitol: ?
Kapitoly:
1. Sen
2. Kapitola
3. Kapitola
4. Kapitola

Malese Jow at "The Bash" Charity Event 2011

15. may 2011 at 12:50 | Krist |  » Malese » Novinky
Přináším vám video s Malese Jow z akce "The Bash" 2011. Tato akce se konala buď včera anebo dneska. Bohužel zatím nejsou bližší informace ani fotky. Mal vypadala opravdu překrásně :).

Anna is back?

14. may 2011 at 16:03 | K. |  » Malese » Novinky

Pokud jste viděli dvacátý-druhý díl TVD tak jistě víte co hodlám napsat.
Naše oblíbená upírka Anna, která zemřela v poslední epizodě první řady, se vrací do Mystic Falls jako duch. A společně s Annou se nám vrací i Vicky Donovan (také jako duch), sestra Matta, která zemřela jako upírka v sedmém díle první řady.
A z jakého důvody se vrátili jako duchové? Jak jistě víte tak Jeremy zemřel, ale Bonnie s pomocí upálených čarodějnic mu vrátili život. No a ten co jednou umřel by měl zůstat mrtvý, ale jelikož nezůstal tak musí nést následky a to je nejspíš důvod proč vidí obě svoje ex přítelkyně.
Pro fanoušky Anny to je skvělá zpráva, protože jí ještě uvidíme :).

The Vampire Diaries - Screen captures - 2x22 As I Lay Dying

Malese Jow in "Desperate Housewives"

11. may 2011 at 15:39 | Krist |  » Malese » Novinky
Nedávno jsem vám sem přidávala fotku z natáčení seriálu "Desperate Housewives" ve, kterém si Mal zahrála malou roli prostitutky Violet. Včer(?) byla tato epizoda odvysílaná a již dnes tu pro vás mám část, kde je právě Malese.
Mě osobně se tu Malese strašně líbí :) a až budu mít čas tak udělám i screeny.

Průběžné info :)

5. may 2011 at 21:34 | Krist |  » Stránka » Hlášení

Ahojte včichni :).
Hned ze začátku se vám chci omluvit, že tu vůbec nejsem a že nic nepřidávám. Poslední článek jsem přidala v pátek :(. Nejsou novinky a tak nějak ani nálada. Venku je hnusně a z toho mám špatnou tu náladu a nechce se mi nic dělat :D. Chci se vám za to omluvit a poprosit affska aby si mě nemazaly.
Na mé nepřítomnosti má taky podíl VA 6- Poslední oběť. NÁDHERNÁ knížka. Opravdu jí všem doporučuju (teda těm co přečetli předchozích pět dílů :D). Zhltla jsem jí za den a půl .?. V úterý jsem si taky koupila Hunger Games-Aréna Smrti. Ještě jsem se do toho nepustila, ale zejtra se na to vrhnu.
Zítra bych sem přidala první kapitolu povídky Huntress.
A prosím Affska nemažte si mě, prosím :).